Tance míru

IMG_8542

Křesťanství, židovství, buddhismus, hinduismus, islám, přírodní náboženství a další, všechny mají za cíl uvědomění si vyšší podstaty našeho života. Tance univerzálního (světového) míru spojují jednotlivé náboženské a filosofické cesty v jednu společnou.
DSCN4946 – kopie (2)
heart-c_001
Symbolem těchto tanců je kruh spojených srdcí. V kruhu jsme si všichni rovni, všichni máme své místo, nezávisle na věku, titulech, fyzickém vzhledu či schopnostech. Zpěvem a tancem otevíráme bránu k našemu vnitřnímu světu, stránkám naší osobnosti, které jsou radostné i těm, které potřebují obejmout. Posvátná slova tanců probouzí život, tady je život, pojďme tančit!
 
Kopie - P1090036r ve smyslu židovství – shalom nebo islámu salaam – neznamená, že se nedějí uvnitř nás vnitřní boje ani, že bychom měli ze světa vymazat všechno násilí – znamená to být v Jednotě – být propojen/a se vším jako součástí Života bez posuzování, nalezení hlubokého vnitřního klidu.
Tančím s dospělými, dětmi, postiženými jak fyzicky, tak mentálně. Dělám fyzioterapii a věřím, že pro bytost jsou Tance univerzálního míru uzdravující.
Jsem ve výcviku u německé ženy Rahmany Dziubany, učitelky tanců milující červené tulipány. Mám také sufi murshidu Halimu Sussman z amerického Massachusetts, co mě vede cestou univerzálního súfismu – cestou propojování všech náboženských cest do jedné společné.
Ráda jezdím na nová místa, kde lidé chtějí hrát, tančit, pět. Do přírody, dovnitř dělat doprovodné programy k akcím.
IMG_8391